Dyskopatia przepuklina leczenie dyskopatii rwa kulszowa leczenie rwy kulszowej. Kręgosłup leczenie ból kręgosłupa ból pleców.

+48 601 739 957
gabinet@terapiamanualna.eu
Warszawa 04-761, ul. Zwoleńska 131a
Mapka dojazdowa

        
        Na wielu stronach internetowych oraz w czasopismach jest mnóstwo rad co robić kiedy boli kręgosłup. Ale nigdzie nie jest to zebrane tak aby powstał swoisty poradnik z żelaznymi zasadami, których należy przestrzegać oraz mitami, które powtarzane są z ust do ust.
        Opisuję tu reguły, które są aktualne nie tylko kiedy już wystąpiły objawy dyskopatii ale także stanowią zasady profilaktyki do stosowania na codzień. Nie polecam Państwu tabletek przeciwbólowych czy maści rozgrzewających. Leki nie zlikwidują przyczyny choroby. Co gorsza "znieczulony" pacjent, nie będąc ograniczony bólem wykonuje ruchy, które tylko pogarszają jego stan.
        Proszę zwrócić uwagę, że dbanie o kręgosłup nie wymaga ani kosztów ani zbyt wiele wysiłku. Trzeba tylko uświadomić sobie jakie mechanizmy nami rządzą i zacząć się kontrolować. To najtańsze i najbardziej naturalne rozwiązanie a co najważniejsze: skuteczne. Proszę spróbować.

mgr Dariusz Galardziak

 
© 2010-2024 Dariusz Galardziak  | Mapa strony
Design: CYBERDANE.COM