Dyskopatia przepuklina leczenie dyskopatii rwa kulszowa leczenie rwy kulszowej. Kręgosłup leczenie ból kręgosłupa ból pleców.

+48 601 739 957
gabinet@terapiamanualna.eu
Warszawa 04-761, ul. Zwoleńska 131a
Mapka dojazdowa

Kręgarstwo - nie!

Kręgarstwo ma swoje korzenie w medycynie ludowej.
Nie ma nic wspólnego z terapią manualną ani rehabilitacją.
Kręgarze to najczęściej niewykształceni medycznie, samozwańczy fachowcy, których praktyki mogą wywołać tragiczne skutki. Lekarz czy fizjoterapeuta nigdy nie będzie nazywał siebie kręgarzem. Aby leczyć konieczna jest gruntowna wiedza na temat anatomii i fizjologii człowieka a także mechanizmy, które rządzą organizmem ludzkim. Kręgosłup to niezwykle ważna część naszego ciała. Rdzeń kręgowy znajdujący się w środku odpowiedzialny jest za przewodzenie bodźców pomiedzy mózgiem a układem obwodowym. Osoby nie mające wiedzy z tego zakresu mogą uszkodzić nasz organizm bezpowrotnie.
 

Ale znajomemu pomógł...

To, że niektóre osoby po wyjściu z gabinetu kręgarza czują sie lepiej niczego nie dowodzi. Jest wielu ludzi, którzy kiedy bardzo w coś wierzą poddają sie autosugestii i rzeczywiscie ich stan sie poprawia (na chwilę) lub może się zdarzyć, że kręgarzowi uda się jeden czy kilka zabiegów. To nie jest wystarczający powód, żeby ryzykować własne zdrowie. 10 razy sie uda, a ten jeden nie. Korzystając z usług kręgarza idziesz tam na własną odpowiedzialność. Jeśli coś Ci sie stanie - nie masz szans na żadne odszkodowanie ani wygraną w sądzie.  
 

Więcej informacji:

  
© 2010-2024 Dariusz Galardziak  | Mapa strony
Design: CYBERDANE.COM